Haberler

6/recent/ticker-posts

MİT Kariyer Sayfası yenilendi MİT Kariyer Sayfası yenilendi. Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) yeni istihbarat elemanları arıyor. Milli istihbarat teşkilatı yenilediği kariyer sayfası ve yeni video ile yeni eleman ilanları yayınladı.

MİT ilanda istihbarat uzmanları, yetkin dil uzmanları, sinyal ve görüntü analizi, coğrafi bilgi sistemleri, yazılım ve donanım, ağ güvenliği gibi alanlarda uzman mühendisler gibi sahada da çalışacak elemanlar aradığını belirtiyor. Son dakika Haberler. İlan tam metin;

MİT Kariyer Sayfası

TECRÜBELİ VE DİNAMİK

Millî İstihbarat Teşkilâtı olarak faaliyetlerimizi en verimli şekilde yürütebilmek için insan kaynağımıza büyük önem veriyoruz.

Teşkilâtımız bünyesinde çeşitli beceri ve kabiliyetlere sahip istihbarat uzmanları; dünya dillerinde yetkin dil uzmanları; sinyal ve görüntü analizi, coğrafi bilgi sistemleri, yazılım ve donanım, ağ güvenliği dahil olmak üzere farklı alanlarda uzman mühendisler gibi birçok sahada faaliyet gösteren çalışma arkadaşları istihdam ediyoruz.

Üstlendiğimiz kritik görev ve sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirebilmek amacıyla nitelikli insan kaynağımızı sürekli geliştiriyoruz. Bu çerçevede, farklı branşlarda iş başvurularını titizlikle değerlendirerek MİT Ailesi’ne yeni üyeler kazandırıyoruz.

Teşkilât olarak tecrübeli, dinamik ve güçlü kadromuzla ülkemizin yarınlarına iz bırakmak için çalışıyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar