Haberler

6/recent/ticker-posts

TEMSA, Beşiktaş Sponsoru Oldu

 


Beşiktaş resmi sitesinden yapılan açıklamada Türkiye’nin köklü ve lider otomotiv üreticilerinden TEMSA, Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımının Karayolu Ulaşım sponsoru oldu.

Kulübün Futbol A Takımının karayolu ulaşım sponsoru olan TEMSA ile yürüttüğü iş birliği anlaşmasını üç yıl daha uzatırken, Türkiye’ye sayısız kupa kazandıran ve 11 yıl üst üste şampiyon olan Beşiktaş Aygaz Hentbol TAkımını kapsayan 1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımına özel olarak tasarlanan bir adet Safir Pls takım otobüsü kulübe teslim edildi.

Takıma özel tasarlanan Safir Plus takım otobüsü; Asbaşkan Fatih Hakan Avşar, Pazarlama ve İş Geliştirme Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Enis Ulusoy, Hentbol Şube Sorumlusu Mesut Çebi ve Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımının sporcusu Burak Turan’ın katılımıyla Vodafone Park’ta düzenlenen törenle teslim edildi. Son dakika spor haberleri.

TEMSA, Beşiktaş Sponsoru Oldu

Konuya ilişkin açıklamada bulunan TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, iki önemli gelişmenin müjdesini vererek, “2016’dan bu yana başarılarının bir parçası olmaktan onur duyduğumuz Beşiktaş ile karayolu ulaşım sponsorluğu anlaşmamızı uzattık. Önümüzdeki 3 yılda da siyah-beyazlı takımımızın destekçisi olarak zorlu maçlarda şampiyonluğa yine birlikte koşacağız” dedi. Kulübümüzün en başarılı branşlarından biri olan Beşiktaş Aygaz Hentbol Takımımızı da TEMSA ailesine kattıklarının altını çizen Doğancıoğlu, “Ülkemizi Avrupa’da başarıyla temsil eden ve Türk hentbolunda farkındalık yaratan bir takımla iş birliği yapmak bizim için çok kıymetli. Siyah- Beyazlı takım ailemiz gittikçe büyüyor. Eminim yarattığımız sinerji ile iş birliğimiz uzun yıllar devam edecek” şeklinde konuştu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar