Haberler

6/recent/ticker-posts

Zülfü Livaneli, yarı çıplak fotoğraf paylaştı

 


Yarı çıplak fotoğrafını  “Göbek içeri kol dışarı” Twitter’dan paylaşan Sanatçı Zülfü Livaneli, takipçilerine günün şokunu yaşattı. Kısa sürede yaptığı paylaşımı silen ünlü sanatçı açıklamaya ardından açıklama yaptığı bir twit attı. Haberler

“YANLIŞLIKLA TWEET DE GİTMİŞ, BU BİR ŞAKADIR”

Sanatçı, paylaşımını silmesinin ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Doktorumun, tam giyinirken gelen nasılsın mesajına esprili bir fotoğraf gönderdim. Yanlışlıkla tweet de gitmiş. Bu bir şakadır. 🙂 2021’de önce sağlık. Mutlu yıllar” ifadelerini kullandı.

Zülfü Livaneli Kimdir?

Livaneli, gerçek adı Ömer Zülfü Livanelioğlu olan müzisyen, siyasetçi, yazar, yönetmen ve senaristtir. 20 Haziran 1946 yılında doğan sanatçı bir çocuk babasıdır. Kızı Aylin Livaneli de kendisi kişi müzisyendir.

Livaneli, 1994 İstabul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı adaylığı ardından 2002 genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul milletvekili seçildi. Partinin 13. Olağanüstü Kurultayı’nda yeter sayıda imza bulamadığı için genel başkan adayı olamadı ve parti yönetimini ağır şekilde suçlayarak istifa etti. Livaneli, istifasını açıklarken şu ifadelere yer verdi:

CHP Yönetimi, Atatürk’ün laik, devrimci, halkçı, çağdaş ve reformcu çizgisini 21. yüzyıla taşıyamadığı için ülkemizi içinden çıkılması güç bir siyasi karmaşaya sürükledi. Bu büyük tarihsel ve siyasi kaymayı engelleyebilmek ve CHP’yi özündeki devrimci, reformcu ilkelere tekrar kavuşturabilmek için, parti içinde her düzeyde büyük çaba harcadım. Ama ne yazık ki bu çabalar da diğerleri gibi sonuçsuz kaldı. Partideki muhalif fikir ve kişileri yok etme alışkanlığı, bu kurultaydan sonra da bir kıyıma dönüşerek devam ediyor. CHP içinde kalarak mücadele etme yolları artık tükendi. Parti, örneği görülmemiş bir şekilde antidemokratik ve oligarşik bir yapıya dönüştürüldü.

Yorum Gönder

0 Yorumlar