Haberler

6/recent/ticker-posts

Ezan ve selam düşmanları

 


Ezan ve selam düşmanları

Doğruhaber, İslam'a ve değerlerine karşı çıkışlarıyla bilinen Can Ataklı'nın skandalları bitmek bilmiyor. Ataklı, pandemi kısıtlamasından dolayı gece müzikli yerlerin saat: 24.00'dan sonra yasak olmasını bahane ederek bu defa da 'Ezan ve Selam'a karşı hadsiz sözler kullandı. Ezan ve selam düşmanları.

Ziraat, Vakıf, Emlak Katılım birleştiriliyor

Dünya, Dünya'nın bankacılık çevrelerinden edindiği bilgiye göre Ziraat Katılım, Vakfı Katılım ve Emlak Katılım bankalarının birleştirilmesine yönelik üst düzey istişareler sürdürülüyor. Söz konusu operasyonun, verimlilik ve sektörde ölçek yaratma amacına yönelik olarak gündeme geldiği belirtiliyor. Birleşmeyle ortaya çıkacak katılım bankası, bugünkü rakamlarla 138 milyon liralık bir aktif büyüklüğünü temsil edecek ve sektörü ikinci büyük bankası olacak.

Sanatçılar kusura bakıyoruz

Evrensel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ''Kusura bakmasınlar. Gece kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur'' sözlerine cevap geldi. Aralarında Aylin Aslım, Cem Adrian, Gaye Su Akyol, Mabel Matiz ve Ceylan Ertem gibi isimlerin yer aldığı sanatçılar, ''Kusura bakıyoruz'' dedi. Kısa sürede '#Kusurabakıyoruz' etiketi gündeme birinci sıraya yerleşti. Yasağa ilişkin CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ''Bir boomer çıktı, müziğinizi yasaklayacağını söyledi. Müzik ruhun dilidir, ruhsuzlar bunu anlamaz.'' ifadelerini kullandı.

Kadınlar yolları kesti

BirGün, İstanbul Sözleşmesi'nin 1 Temmuz'da feshedilecek olmasına karşı kadınlar sokaktaydı. İstanbul Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda bir araya gelen kadınlar trafiği kesti. ''Öldürülmemek için, erkek şiddetine karşı, devlet şiddetine karşı, kadın düşmanlarına karşı sokaktayız. Hayatlarımız için isyandayız'' sözleri bulvarda yankılandı. Çok sayıda yurttaş eyleme alkışlarla destek verdi. Ezan ve selam düşmanları.

Müziğin ayarıyla oynamayın

Karar, Cumhurbaşkanı'nın ''Müzikle ilgili sınırlamayı 24.00'a çekiyoruz. Kusura bakmasınlar, kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok'' sözleri tepki çekti. Sosyal medyada 'kusurabakıyoruz' etiketi altında çok sayıda paylaşım yapıldı. 'Dünya Müzik Günü'nde gelen düzenlemenin, 1.5 yıldır destek alamayan müzisyenleri daha da zora düşüreceği belirtildi. CHP'li Ali Mahir Başarır ''Bu özel yaşama müdahale. Müzik kimseyi rahatsız etmez. Bizleri rahatsız eden yolsuzluklar, çifte maaşlar'' dedi.

TBMM'de gündem kapatma davası

Milli, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, siyasi partileri kapatmanın doğru olmayacağını, ancak terör örgütleriyle bağlantıları olmaları halinde savcıların devreye girmesi gerektiğini söyledi. MHP Genel Başkanı Bahçeli ise AYH'nin HDP'nin kapatılması istemiyle açılan ikinci davayı kabul etmesinin ''hayırlı bir gelişme'' olduğunu belirti.

Tüm özelini ortaya saçtı

Şok, AŞK Adası TV programı güzellerinden ve aynı zamanda OnlyFans yıldızlarından Shannon Singh, cinsel hayatına ilişkin bomba açıklamalarda bulundu. Günde 8 kez seks yaptığını ve sertliği sevdiğini itiraf eden Shannon Singhs, ''Cinsel olarak çok aktifim. Sabah cinsel ilişkiye girmeyi severim'' ifadelerini kullandı. Shannon'ın bu denli açık konuşması herkesi şaşkına çevirdi.

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar