Haberler

6/recent/ticker-posts

Faizsiz kredide 2. faz başlıyor

 


Faizsiz kredide 2. faz başlıyor

Dünya, KOSGEB'in pandemide olumsuz etkilenen imalatçı mikro ve küçük işletmelere yönelik faizsiz destek programında ikinci etap başvurularına bugün başlıyor. Hızlı destek programının ikinci fazına başvurularda koşullar da esnetildi. Desteklerde yararlanabilecek işletmelerde ciro kaybı yaşamayan ve daha önce işe devam kredisi ile KOSGEB girişimcilik kredisi kullananlar da kapsama alındı. Ayrıca, kamuya olan borcunu yapılandıracağını bildiren işletmelerin de başvurusu alınacak. Faizsiz kredide 2. faz başlıyor.

Ortak bilinci geliştirecek çaba içerisinde olmalıyız

Evrensel, Emek Partisinin, 20 Haziran Dünya Mülteciler Günü'nde düzenlediği göç konferansında göç meselesi ve çözüm önerileri konuşuldu. G7 ve NATO zirvelerinden savaşın bitmeyeceğinin anlaşıldığını belirten Gazeteci Hediye Levent yoğun göç hareketleri yaşanacağını ifade etti. Akademisyen Sibel Karadağ ise insanların, malların, sermayenin hareketliliğinin doğu ve güney açısından adının sömürgeciliğin yeni adı olacağını vurguladı.

Soylu'nun oyunu Saray bahçesinde

BirGün, İktidar cephesinde sular durulmuyor. AKP içindeki Soylu sıkıntısı artık sır değil. Anlaşılan o ki bu meselede artık Erdoğan da netleşmiş. Erdoğan ağırlıklardan kurtulup yeni bir başlangıç yapmak isterken tasfiye korkusu yaşayan Soylu, oyunu Saray'ın bahçesine yıkmak istiyor. Soylu sadece Bahçeli'nin desteğiyle ayakta kalamayacağını biliyor. Soylu katıldığı bir televizyon programında 10 bin dolar maaş alan siyasetçiden bahsetti.

Doların altının yanına bir de otomobil park etti

Karar, Ateşi düşmeyen kur ve yüksek vergi oranları nedeniyle araç fiyatlarında yaşanan artış alım taleplerini frenlemedi. Otomobillerde artık yatırım gözüyle bakıldığını paylaşan Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin ''Artan fiyatlar tüketicileri durdurmadı'' dedi. SUV 'sevdasının' öne çıktığını belirten Opel Türkiye Pazarlama Direktörü Emre Özocak ise C segmentte bütçe sıkıntısı yaşayan vatandaşın B-SUV'la beklentisini karşılamaya çalıştığını söyledi. Faizsiz kredide 2. faz başlıyor.

16 ilçede teşkilat toplantısı

Mil1li, Saadet Partisi'nin Türkiye genelinde başlattığı Mahalle Köy Temsilcileri Eğitim Toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Eğitim toplantıları bu hafta sonu 16 ilçede yapılırken, illere giden genel başkan yardımcıları mahalle ve köy temsilcileri ile bir araya geldi. Eğitim toplantılarında Saadet Partisi'nin halka açılan en önemli güçlü kanallarının teşkilatlar olduğuna dikkat çekilere, teşkilatların da gerçek manada görevini yapabilmesi için gözünün kulağının Genel Merkezi'de olmasının önemine işaret edildi.

Sarı sarı kimin yari

Şok, İngiliz süper model Apollonia Llewellyn, hafta sonu oldukça iddialı bir kıyafetle Manchester caddelerinde turladı. Göbeğini ortada bırakan dekolte kıyafetini beyaz çizmeleri ve gümüş takılarıyla tamamlayan 19 yaşındaki güzel, at kuyruğu sarı saçlarını sağa sola savurarak salına salına dolaştı. Apollonia, bir kez daha herkesi kendisine hayran bıraktı.Yorum Gönder

0 Yorumlar